image
image

M.Eroğlu Yem Sanayi

Sitemize Hoşgeldiniz
image

1989 yılında Kurucumuz Mustafa Eroğlu tarafından "Bereket Ticaret" olarak ticari hayatına başlayan firmamız, yıllar içinde büyüyerek  Baki EROĞLU, Erdoğan EROĞLU, Ebazer EROĞLU ve Seyit EROĞLU'nun katılımıyla  1994 yılında "Mustafa Eroğlu Yemcilik Tic. San. Ltd. Şti" adını alarak gelişti.

Şirketimiz, köklü firmaların bayiliğini üstlenerek sektörde kendisine özel bir yer edindi. Abalım Yem, Pakmil, Büyük Hekimoğlu Unları, Rumenpa gibi önemli markaların güvencesini taşımaktadır.

Firmamızın çeşitli yem hammaddeleri alım satımıyla birlikte Fenni Yem satışı, tahıl ürünleri alım satımı, vitaminler, mayalar, soda, tuz ve yem katkı maddeleri satışı gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

2018 yılı Temmuz ayından itibaren firmamız MISIR FLAKE ve ARPA EZME ürünleri imalatına da başlamıştır, bu da ürün çeşidimizi daha da genişletmiştir.

Eroğlu Yem; genç, dinamik ve profesyonel kadrosuyla, kaliteyi ve kusursuz hizmeti amaç edinmiştir. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Firmamızın, hayvancılık ve yem sektöründe önde gelen bir isim olarak yoluna devam etme vizyonu, ailemizin ortak tutkusu ve bağlılığı ile şekillenmiştir. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman güvenilir ve kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eroğlu Yem olarak, geçmişten gelen deneyimimiz ve geleceğe yönelik vizyonumuzla sektördeki etkimizi artırmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı ve hayvancılık sektörüne değer katmayı hedefliyoruz.


image
image
image
image
image
image
image